Blaty na wymiar Warszawa

Naturalny blat drewniany w kuchni

Detale 

Producent Gepetto Warszawa

Miejsce Warszawa 

Data Maj 2019

Jesteśmy producentem ekologicznych blatów drewnianych o najwyższej na rynku jakości. Nasze blaty drewniane wytwarzamy z wielu  gatunków drewna krajowego i egzotycznego. 

Materiał do naszych blatów pozyskujemy od certyfikowanych dostawców, którzy przykładają do działalności w duchu ekologicznym taką samą wagę jak my. Naturalny blat drewniany w kuchni, to najlepszy pomysł na aranżację kuchni, a okresowa pielęgnacja, wg przekazanych przez nas zasad,  sprawi, że naturalny blat drewniany będzie służył przez wiele lat.

Kuchenny blat drewniany Warszawa

Drewno coraz bardziej „rozpycha” się w kuchni, a czasy gdy w naszych mieszkaniach królowały tworzywa sztuczne całe szczęście odchodzą w przeszłość.

Odpowiadając na coraz silniejsze proekologiczne trendy wzbogacamy naszą ofertę o  coraz większą gamę surowców.  Nasze wieloletnie doświadczenie na warszawskim rynku i setki realizacji są naszą najlepszą wizytówką i reklamą.

Jeśli chcesz otoczyć się naturalnymi materiałami, pozyskiwanymi z natury w sposób odpowiedzialny prosimy skontaktuj się z nami. Z palety możliwości wspólnie wybierzemy rozwiązania optymalne dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy warszawską firmą, która specjalizuje się w produkcji i montażu blatów drewnianych.

Zapraszamy do kontaktu:

Ecoblaty

Kontakt

Tel: +48 575-675-131
Mail: biuro@ecoblaty.pl
Pon – Czw: 8:00 – 18:00

Komentarz

Wpis jeszcze nie był komentowany. Bądź pierwszy!

Ukryj
ShareTw.Fb.Pin.
...
Back

Your cart

0

Brak produktów w koszyku.

Total
0,00 
Checkout
Empty

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!