Blaty na wymiar Warszawa

Drewniany blat na wymiar

Detale

Producent Gepetto Warszawa

MiejsceWarszawa Wawer

Data Maj 2017

Dzięki właściwością drewna, jako materiału na drewniany blat, możliwe jest dopasowanie kształtu i wielkości elementu do danego pomieszczenia. Dzięki tej swoistej plastyczności nasz klient nie musi ograniczać się do gotowych wzorów i rozmiarów. 

Drewniany blat na wymiar, to standard w dzisiejszych aranżacjach kuchennych. Również rodzaj blatu ( blat laminowany, blat obłogowany ) nie stanowi wyzwania dla naszej firmy. Wieloletnie doświadczenie w pracy z drewnem na wymiar predysponuje nas oferowanie długoterminowej gwarancji na nasze wyroby.

Drewno w kuchni 

Po zamontowaniu drewniany blat na wymiar wymagać będzie drobnych lecz regularnych czynności konserwatorskich. Dzięki nim drewno w kuchni nie straci swojego użytkowego charakteru przez długie lata. Dostępne na rynku środki pielęgnacji są wygodne i bezpieczne w użytku. Niejednokrotnie spełniają surowe normy ekologiczne.

W przeciwieństwie do innych rodzajów blatów ( kamienne, plastikowe ) blaty drewniane mogą być poddawane renowacji bez konieczności ich wymiany. Taka możliwość, to wymierna oszczędność w eksploatacji kuchni.

Ecoblaty Warszawa

Nasza firma działa na rynku ogólnopolskim od wielu lat. Drewno w domu nie ma dla nas tajemnic. Przeprowadziliśmy setki montaży w całej Polsce. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych jak i prowadzących działalność gospodarczą.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy warszawską firmą, która specjalizuje się w produkcji i montażu blatów drewnianych. Zapraszamy do kontaktu:

Ecoblaty

Kontakt

Tel: +48 575-675-131
Mail: biuro@ecoblaty.pl
Pon – Czw: 8:00 – 18:00

Komentarz

Wpis jeszcze nie był komentowany. Bądź pierwszy!

Ukryj
ShareTw.Fb.Pin.
...
Back

Your cart

0

Brak produktów w koszyku.

Total
0,00 
Checkout
Empty

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!